اخبار > تشریح ضوابط کسر خدمت ایثارگری /چه کسانی می توانند از ضوابط کسرخدمت ایثارگری بهره مند شوند
 


  چاپ        ارسال به دوست

تشریح ضوابط کسر خدمت ایثارگری /چه کسانی می توانند از ضوابط کسرخدمت ایثارگری بهره مند شوند

به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ،سردار"ابراهیم کریمی" اظهار کرد: در اجرای قانون کسرخدمت ایثارگری مورد اشاره در بند (د) ماده (88) قانون پنج ساله برنامه ششم توسعه کشور، مشمولانی که سابقه جبهه و یا تجمیع جبهه،جانبازی و آزادگی والدین آنان به امتیاز 28 و 29 می رسد،می توانند با مراجعه به یگان خدمتی والدین ، گواهی کسرخدمت را دریافت کنند.

وی افزود: آن دسته از کارکنان وظیفه که امتیاز کسرخدمت آنان کمتر از 28 بوده و امکان بهره مندی از معافیت را نداشته اند، در صورتی که واجد شرایط بهره مندی از ضوابط قبلی کسرخدمت ایثارگری باشند، می توانند از امتیاز 9 روز کسرخدمت ایثارگری بهره مند شوند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در تشریح ضوابط سابق کسرخدمت ایثارگری بیان کرد: مشمولان غیر غایب متولد 72 به قبل که تا قبل از 96/9/19 به خدمت اعزام شده اند، به ازای هرماه حضور در جبهه، اسارت و یا درصد جانبازی والدین ، 9 روز کسرخدمت به آنان تعلق می گیرد.

وی گفت: برابر هماهنگی های صورت گرفته با ستاد کل نیروهای مسلح،آن دسته از مشمولان واجد شرایط (اعزامی قبل از 96/9/19) که موفق به دریافت گواهی کسرخدمت ایثارگری با ضوابط قبلی نشده اند،همچنان فرصت دارند با مراجعه به یگان خدمتی والدین خود، برای اخذ گواهی مذکور اقدام کنند تا سوابق آنان در سامانه وظیفه عمومی ثبت شود.


١٢:١٤ - شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٢٥٢٨٢    /    تعداد نمایش : ٦١٠٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است

خروج
ارتقاء امنیت وب با وف ایرانی