اخبار > فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم در اسفند ماه سال 96
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم در اسفند ماه سال 96

به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، این سازمان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان کاردانی،دیپلم و زیردیپلم متولد 1355 تا پایان اسفند ماه 1378 که برگ آماده به خدمت به تاریخ 96/12/19 دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است،مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ 19اسفند ماه 1396 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ فوق، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی ، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت .

شایان ذکر است:کلیه مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.


١٠:٢٦ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٢٥٣٤٠    /    تعداد نمایش : ٦٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج