اخبار > فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم دراردیبهشت ماه سال 97
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم دراردیبهشت ماه سال 97به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ، این سازمان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم وزیردیپلم متولد 1355 تا پایان اردیبهشت ماه 1379 که برگ آماده به خدمت به تاریخ97/2/19 دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت 6 صبح روز چهارشنبه مورخ نوزدهم اردیبهشت ماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی ، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

شایان ذکر است کلیه مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.


١١:١٨ - چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٢٦٣٣٦    /    تعداد نمایش : ٩٧٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج