اخبار > فراخوان مشمولان سرباز معلم در تیر ماه 1397
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان مشمولان سرباز معلم در تیر ماه 1397

به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ، این سازمان در اطلاعیه ای اعلام کرد:کليه مشمولان طرح سرباز معلم که برگ آماده به خدمت به تاريخ یکم تیرماه 1397 دریافت کرده اند،می بایست در تاریخ تعیین شده خود را معرفی کنند.

لازم به ذکر است کليه مشمولان فوق موظف هستند روز شنبه دوم تیر ماه 97در محل و ساعتي که توسط اين سازمان در برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده حضور يابند.

در این اطلاعیه آمده است: این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را در مراکز آموزش سپاه پاسداران سپری و پس از اتمام دوره آموزشی در وزارت آموزش و پرورش به کارگیری می شوند.

گفتنی است مشمولانی که امریه سرباز معلمی برای آنان صادر نشده ،می بایست برای پیگیری درخواست خود به آموزش و پرورش استان محل سکونت مراجعه کنند.

لازم به ذکر است افرادی که به هر دليل تاکنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح نشده اند، مي توانند به نزديکترين دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس +10) مراجعه و پس از دريافت برگ مذکور، بر اساس اطلاعات مندرج در آن، اقدام کنند.

در این اطلاعیه با اشاره به این مطلب که عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود، آمده است؛ مشمولان مي بايست برگ هاي مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسيناسيون، برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح و ساير مدارک مورد نياز مانند شناسنامه، کارت ملي و ... را هنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.


٠٨:٥١ - شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٢٧١٦٥    /    تعداد نمایش : ١٤١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است

خروج