اخبار > فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها در شهریور ماه 1397
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها در شهریور ماه 1397

به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ،این سازمان در اطلاعيه اي اعلام کرد:کلیه مشمولان فارغ التحصيل دوره هاي کارشناسي و بالاتر و همچنين مشمولان گروه پزشکي سراسر کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم شهریور ماه سال 1397دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ سوم شهریور ماه 1397و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

شایان ذکر است مشمولان می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام به خدمت همراه داشته باشند.


١١:٥٢ - دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٢٨٢٤٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٤٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج