اخبار > سربازان قهرمان در نیروهای مسلح استخدام می شوند
 


  چاپ        ارسال به دوست

سربازان قهرمان در نیروهای مسلح استخدام می شوند

به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا،امیر سرتیپ دوم "سید کمال پیامبری" در حاشیه برگزاری اولین کمیته جشنواره ورزشی سربازان نیروهای مسلح اظهار کرد: جشنواره ورزشی سرباز؛ گامی موثر برای شناسایی و کشف استعدادهای جوان در زمینه های ورزشی است.

وی افزود: به منظور تقویت بنیه ورزشی نیروهای مسلح، این امکان پیش بینی شده،سربازان تیم های ورزشی نیروهای مسلح با کسب عنوان قهرمانی و در صورت تمایل در نیروهای مسلح استخدام شوند.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح ادامه داد: با این اقدام شرایطی فراهم می شود که بتوانیم از توانایی و استعدادهای این عزیزان در طول خدمت 30 ساله آنان در زمینه های مربی گری،سرپرستی،مدیریت و... بهره مند شویم.

گفتنی است اولین كميته جشنواره ورزشي سربازان نيروهاي مسلح به ریاست امير" پيامبري "؛رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح و دبيري سردار " کریمی"؛جانشين رئیس سازمان وظيفه عمومي ناجا و با حضور نمايندگان نيروهاي مسلح برگزار شد.

در اين كميته درباره تصويب رشته هاي ورزشي مسابقات و نحوه برگزاري جشنواره بحث و تبادل نظر شد و مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته،در نظر است سربازان شرکت کننده در 12 رشته ورزشي با عناوين تيراندازي، تکواندو، جودو، آمادگي جسماني، شنا، کشتي فرنگي و آزاد، طناب کشي، دارت، دوي صحرانوردي، کاراته و تنيس روي ميز به رقابت بپردازند.#


١٣:١٢ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٢٩٤٧٠    /    تعداد نمایش : ١٠٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج