اخبار > ارتقاء سطح نشاط و آمادگی جسمانی و رزمی سربازان هدف جشنواره ورزشی سربازان
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارتقاء سطح نشاط و آمادگی جسمانی و رزمی سربازان هدف جشنواره ورزشی سربازان

به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، دهمین جشنواره ورزشی سربازان نیروهای مسلح با حضورامیر" باقری" معاون آموزشی و پژوهشی ستادکل نیروهای مسلح، سردار"بهرام نوروزی" رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا و رئیس هیأت ورزشی سربازان نیروهای مسلح، سردار کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا و امیر پیامبری رئیس اداره تربیت بدنی نیروهای مسلح در سالن ورزشی امام علی(ع) برگزار شد.
سردار" ابراهیم کریمی" جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا و نایب رئیس هیأت ورزشی سربازان نیروهای مسلح در حاشیه این جشنواره در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، هدف از برگزاری مسابقات ورزشی را ارتقا سطح نشاط و آمادگی جسمانی و رزمی سربازان عنوان کرد.
سردار کریمی تصریح کرد: تمهیدات ی اندیشیده شده تا ورزشی به صورت همگانی از پایین‌ترین سطح در بین سربازان انجام شده و تا بالاترین سطح که جشنواره ورزشی سربازان است ارتقا یابد.
نایب رئیس هیأت ورزشی سربازان نیروهای مسلح، برگزاری جشنواره ورزشی سربازان را زمینه‌ای برای مشخص شدن سربازان شاخص در رشته‌های مختلف ورزشی دانست و گفت: در سال جاری ۱۳ رشته ورزشی که بیشتر در نیروهای مسلح استفاده می‌شد در زمره رشته‌هایی قرار گرفت که سربازان ورزشکار در آن به مسابقه پرداختند، رشته‌هایی از جمله شنا، تیراندازی، آمادگی جسمانی، والیبال و... و درنهایت شاخصی‌ترین ورزشکاران در این رشته‌ها در بین نیروهای مسلح ا عم از سپاه، ارتش،‌ناجا و وزارت دفاع شناسایی شدند.
این مقام ارشد انتظامی گفت:‌ در مراسم امروز که اختتامیه دهمین جشنواره ورزشی سربازان نیروهای مسلح بود، نمایندگان ۳۹ تیم منتخب کاپ‌های قهرمانی خود را دریافت کردند؛ در این مسابقات حدود ۳۰۰ نفر ورزشکار برتر انتخاب شده و جوایز خود را دریافت کردند.
سردار کریمی در پاسخ به پرسش دیگر فارس در خصوص اینکه جوایز سربازان وزشکار چه بوده، بیان داشت:‌ جوایز نقدی بوده، اما مرخصی تشویقی نیز بنا بر تدبیر واحد مربوطه به ورزشکاران قهرمان تعلق خواهد گرفت.
وی به نقش ارزنده مسابقات ورزشی پرداخت و گفت: انجام جشنواره‌ها و تورنمنت‌ها می‌تواند در خوشایندسازی مدت سربازی مثمرثمر باشد، چرا که در طول ۲۱ ماه خدمت سربازی می‌تواند هم فرصت برای سربازان ایجاد کرده تا توانمندی‌های خود را به منصه ظهور برسانند و هم اینکه از اوقات فراغت خود درست استفاده کنند و درنهایت نشاط و شادابی را برایشان به همراه داشته باشد.
وی سطح کیفی مسابقات را خوب ارزیابی کرد و گفت: درصدهستیم در سال های آتی سطوح پایین سربازان را نیز درگیر مسابقات کنیم تا این روحیه و نشاط و شادابی شامل همه سربازان شود.
نایب رئیس هیأت ورزشی سربازان نیروهای مسلح اعلام کرد: منتخبین دهمین جشنواره ورزشی سربازان نیروهای مسلح بعد از انجام تورنمنتی دیگر برای شرکت در المپیک نیروهای مسلح «سیزم» که سال آینده در چین برگزار می‌شود رهسپار خواهند شد.


١٢:٢٩ - سه شنبه ٧ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٣١٣٣٩    /    تعداد نمایش : ٣٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج