اخبار > لزوم ایجاد ارتباط سیستمی سامانه سرباز ماهر با سامانه وظیفه عمومی
 


  چاپ        ارسال به دوست

سردار "مهری" تاکید کرد:

لزوم ایجاد ارتباط سیستمی سامانه سرباز ماهر با سامانه وظیفه عمومی

به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سردار "تقی مهری" در جمع مسئولان قرارگاه مهارت آموزی ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد ارتباط سیستمی سامانه سرباز ماهر با سامانه وظیفه عمومی گفت: درصدد هستیم با ایجاد ارتباط سیستمی نیروهای مسلح و سامانه سرباز ماهر با سازمان وظیفه عمومی،کلیه اطلاعات مهارتی مشمولان و سربازان را به صورت یکپارچه جمع آوری کنیم.

وی ادامه داد: با برقراری این شبکه ارتباطی، کلیه اطلاعات مربوط به خدمت سربازی، مهارت های عمومی، تخصصی و گواهینامه های مهارتی سربازان قابل استعلام و بهره برداری از طریق سامانه وظیفه عمومی برای سازمان ها و ارگان هاست.

در ادامه سردار "مهدی فرحی" فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح، ضمن قدردانی از مشارکت سازمان وظیفه عمومی در اجرای بهینه طرح مهارت آموزی و ایجاد زیرساخت های فنی مورد نیاز، اعلام کرد: پیگیری موضوعات راهبردی مهارت آموزی سربازان توسط قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح و حوزه اجرایی آن توسط سازمان وظیفه عمومی و سایر یگان های نیروهای مسلح انجام می شود.

سردار "موسی کمالی" رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح نیز گفت: مهارت آموزی سربازان امری ضروری است و باید اطلاعات مربوط به آن برای بهره برداری بیشتر در یک سامانه متمرکز ثبت شود.

گفتنی است، طرح سرباز ماهر با هدف مکانیزه کردن طرح جامع مهارت آموزی کارکنان وظیفه طی سال های اخیر در سه سطح قبل از خدمت، حین خدمت و بعد از خدمت اجرایی شده است و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سوابق مهارتی خود به سامانه سرباز ماهر به نشانی www.smaher.ir مراجعه کنند.#


١٢:٤٢ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٣٤١٣٣    /    تعداد نمایش : ٨٨٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج