اخبار > فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم درآبان ماه سال جاری
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم درآبان ماه سال جاری

به گزارش سازمان وظیفه عمومی ناجا ،این سازمان در اطلاعیه ای اعلام کرد:کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی،دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان ماه 1398 دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)،برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
در این اطلاعیه آمده است ؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت 6 صبح روزیکشنبه مورخ نوزدهم آبان ماه 1398 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده،در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده،حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است:عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت .

شایان ذکر است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان درپیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مطلع شوند.


١١:٥١ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٣٥٤٢٩    /    تعداد نمایش : ٦٣١


برای این خبر نظری ثبت نشده است

خروج