اخبار سایت
 


تشریح مراحل اخذ مجوزخروج دانشجویان در اربعین از کشور
گروه ناجا – رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، مراحل اخذ مجوزخروج دانشجویان در اربعین از کشور را تشریح کرد. به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا،سردار "بهرام نوروزی" در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سازمان وظیفه عمومی ناجا برگزار شد، اظهار داشت: سازمان وظیفه عمومی ناجا در سراسر کشور برای ارائه خدمات به جوانان عزیز و خانواده های آنان تلاش دارد تا بتواند با راهنمایی و مشاوره های لازم پاسخگوی دغدغه های آنان در خصوص خدمت سربازی باشند.
 ١٣٩٧/٠٧/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
جوانان دوران سربازی را فرصت بدانند/ حین خدمت سربازی توانستم عنوان قهرمانی کسب کنم
گروه ناجا- "شهریار" سرباز نمونه گفت: جوانان دوران خدمت سربازی را فرصتی بدانند و مانند یک قهرمان واقعی از این فرصت استفاده کنند و در این دوران، قهرمان واقعی نمود پیدا می کند.
 ١٣٩٧/٠٧/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نقش بی بدیل سربازان وظیفه در تولید امنیت کشور/ بهبود وضعیت معیشتی و حقوقی سربازان وظیفه دغدغه مسئولان ستاد کل و فرماندهان
گروه ناجا – جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با تأکید بر نقش بی بدیل و موثر سربازان در تولید امنیت کشور گفت: بهبود وضعیت معیشتی و حقوقی سربازان وظیفه همواره از دغدغه های اصلی مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح و آحاد فرماندهان است.
 ١٣٩٧/٠٧/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم درشهریور ماه سال 97
گروه ناجا-سازمان وظیفه عمومی ناجا،کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی ;کاردانی،دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 19شهریور ماه سال 97 دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.
 ١٣٩٧/٠٦/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای قانون جدید کسر خدمت ایثارگری
گروه ناجا-جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: به ازای یک ماه جبهه،یک درصد جانبازی و یک ماه اسارت والدین،12 روز کسرخدمت به مشمولان تعلق می گیرد.
 ١٣٩٧/٠٦/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>