اخبار > توسعه خدمات الکترونیکی ، رویکرد سازمان وظیفه عمومی درهفته ناجا
 


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه خدمات الکترونیکی ، رویکرد سازمان وظیفه عمومی درهفته ناجا

به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ، سردار "بهرام نوروزی " بیان داشت : سازمان وظیفه عمومی ناجا با توجه به مسئولیت و ماموریتی که به عهده دارد یکی از مجموعه های ناجا ست که ارتباط بسیار گسترده با بدنه جامعه و جوانان دارد و به صورت مستقیم با جوانان و غیر مستقیم با خانواده های آنان در ارتباط است .
وی افزود: با توجه به حجم گسترده مراجعات ، تلاش ما براین است تا با بهره مندی ازتکنولوژی ها و امکانات نوین،بتوانیم خدمات بهتری به مشمولان ارائه دهیم .
این مقام مسئول از راه اندازی سامانه ثبت اینترنتی مجوز خروج از کشور در سراسر کشور خبرداد وگفت: به منظور افزایش کیفیت خدمات و تسهیل و تسریع در انجام امور وظیفه عمومی،سامانه اینترنتی صدور مجوز خروج از کشور برای دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه در سراسر کشور راه اندازی شد.
وی در ادامه افزود: متقاضیان می توانند با ورود به درگاه خدمات الکترونیک انتظامی به نشانی evazifeh.epolice.ir و یا epolice.ir نسبت به ثبت اطلاعات لازم اقدام و درصورت تایید اطلاعات توسط دانشگاه و یا حوزه علمیه ، نسبت به پرداخت ودیعه خروج از کشور از طریق درگاه بانکی اقدام کرده که در نهایت مجوز خروج از کشور توسط سازمان وظیفه عمومی صادر و به سامانه گذرنامه منتقل می شود .


١٠:٢١ - يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٢٦٩٤    /    تعداد نمایش : ١٦٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج